| Model | NUTRIBULLET Combo Blender NBF500DG |
| Tip | Blender |
| Putere | 1200 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Capacitate bol | 1.8 L |
| Material bol | Tritan BPA-free |
| Lame | Oțel inoxidabil |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 17 x 17 x 43 cm |
| Greutate | 5.25 kg |
| Functii | Program automat de amestecare pentru smoothie-uri |
| Material lama | Oțel inoxidabil |
| Numar accesorii | 3 |