| Tip | Aparat de calcat cu aburi |
| Model | STH3010/70 |
| Putere | 1000 W |
| Jet de abur | 20 g/min |
| Abur vertical | Da |
| Rezervor de apa | Da |
| Capacitate rezervor | 100 ml |
| Cablu | Da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Indicatori LED | Pregatire abur |
| Butoane | Da |
| Tensiune | 220 V - 240 V |
| Culoare | Turcoaz |