| Model | SHB51 |
| Tip | Blender vertical |
| Putere | 1200 W |
| Trepte de viteza | Viteza variabilă infinită |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Material bol | Plastic |
| Lame | Lame din oțel inoxidabil de înaltă calitate |
| Alimentare | 220-240V~50/60Hz |
| Dimensiuni | 6.5 x 6.5 x 43 cm |
| Greutate | 0.85 kg |
| Functii | 3 in 1 |
| Afisaj | Iluminare albastră a butonului |
| Material lama | Oțel inoxidabil |
| Sistem anti-alunecare | Da |
| Utilizare | Prepararea alimentelor |
| Numar accesorii | 3 |