| Model | STB51 |
| Tip | Blender |
| Putere | 1800 W |
| Trepte de viteza | 4 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Capacitate bol | 1,75 l |
| Material bol | Sticlă |
| Carcasa | Oțel inoxidabil |
| Lame | 6 lame special concepute |
| Culoare | Gri |
| Alimentare | 220-240 V ~ 50/60 Hz |
| Dimensiuni | 19.7 x 17.4 x 41.1 cm |
| Greutate | 4.2 kg |
| Functii | Crushed ice |
| Material lama | Oțel inoxidabil |