| Model Procesor | UHD 630 |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Socket | 1200 |
| Serie | Core i5 10th gen |
| Nucleu | Comet Lake |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa turbo pana la | 4,3 GHz |
| Intel Smart Cache | 12 MB |
| Tehnologie de fabricatie | 14 nm |
| Putere totala disipata | 65 W |
| Cooler stock inclus | Da |
| Model Grafica | UHD 630 |
| Frecventa grafica | 350 MHz |
| Frecventa grafica dinamica | 1.1 GHz |
| Memorie maxima video | 64 GB |
| Tip | DDR4 |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Suport | Dual Channel |
| Max Memory Bandwidth | 128 GB |
| Revizie PCI Express | 3.0 |
| Max PCI Express Lanes | 16 |