| Tip | Prajitor de paine |
| Model | Luxe Toast Select stainless STA735BSS4EEU1 |
| Gama | Premium |
| Putere maxima | 1000 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Pereti termoizolanti | Da |
| Setari | Personalizabile |
| Carcasa | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Sistem anti-alunecare | Da |
| Sistem de stocare a cablului | Da |
| Greutate | 1.5 kg |
| Alimentare | 220-240 V |
| Tava firimituri | Detasabila |
| Accesorii incluse | Tavă pentru firimituri |
| Dimensiuni | 30 x 16 x 18 cm |
| Panou control | Buton |
| Programe | 7 niveluri de rumenire |
| Reglare tip crusta | Da |