| Tip | Desktop |
| Senzor | CIS |
| Rezolutie optica | 600 x 600 dpi |
| Sursa lumina | LED |
| Viteza scanare alb-negru | 120 ppm |
| Viteza scanare color | 120 ppm |
| Marime ISO maxima | A3 |
| Greutate hartie | 50 - 209 g/m2 |
| ADF | 500 |
| Interfata | USB 3.0 |
| Retea | Da |
| Duplex | Da |
| Volum scanare | 50.000 scanari/zi |
| Putere consumata | 66.5 W |
| Dimensiuni | 480 x 569 - 723 x 315 - 390 mm |
| Greutate | 25 Kg |