| Tip | Desktop |
| Senzor | CIS |
| Rezolutie optica | 600 x 600 dpi |
| Sursa lumina | LED |
| Marime ISO maxima | A4 |
| Greutate hartie | 27 - 413 g/m |
| ADF | 100 |
| Interfata | USB 3.0 |
| Retea | 10/100/1000 Mbps |
| Duplex | Da |
| Volum scanare | 7000 scanari/zi |
| Putere consumata | 15 W |
| Dimensiuni | 296 x 212 x 217 mm |
| Greutate | 3.7 kg |