| Tip | Desktop |
| Senzor | CIS |
| Rezolutie optica | 600 x 600 dpi |
| Sursa lumina | LED |
| Viteza scanare alb-negru | 65 ppm |
| Viteza scanare color | 65 ppm |
| Marime ISO maxima | A3 |
| Greutate hartie | 27 - 413 g/m2 |
| ADF | 100 |
| Interfata | USB 3.0 |
| Retea | Optional |
| Putere consumata | 42 W |
| Dimensiuni | 296 x 169 x 167 mm |