| Serie | Enzo |
| Material | Textil |
| Greutate Box | 17 Kg |
| Dimensiuni Box | 790 x 640 x 320 mm |
| Reglabil | Da |
| Greutate admisa | max. 95 Kg |
| Inaltime scaun reglabil | 47 - 57 cm |
| Inaltime scaun | 121 - 131 cm |
| Latime scaun | 53 cm |
| Adancime scaun | 49 cm |
| Inaltime spatar | 74 cm |
| Tip spatar | Fix |
| Culoare | Negru / Gri |