| Serie | Inizio |
| Tip scaun | Gaming |
| Material | Textil |
| Greutate Box | 24.5 Kg |
| Dimensiuni Box | 850 x 650 x 340 mm |
| Greutate admisa | max. 105 Kg |
| Inaltime scaun reglabil | 40.5 - 48 cm |
| Inaltime scaun | 123 - 130.5 cm |
| Latime scaun | 40.5 cm |
| Adancime scaun | 49.5 cm |
| Inaltime spatar | 82.5 cm |
| Tip spatar | Reglabil |
| Culoare | Negru |
| Pernita cap | Detasabila |
| Pernita lombara | Detasabila |