| Serie | Primo |
| Material | Piele naturala |
| Reglabil | Da |
| Greutate admisa | max. 145 Kg |
| Inaltime scaun reglabil | 47.5 - 57.5 cm |
| Inaltime scaun | 130.5 - 140.5 cm |
| Latime scaun | 52 cm |
| Adancime scaun | 52 cm |
| Inaltime spatar | 83 cm |
| Tip spatar | Reglabil |
| Culoare | Negru |
| Pernita cap | Detasabila |