| Serie | NXSYS AERO |
| Material | Synthetic PU + Textil |
| Greutate admisa | max. 160 Kg |
| Inaltime scaun reglabil | 48 - 54 cm |
| Latime scaun | 45 cm |
| Adancime scaun | 52.5 cm |
| Inaltime spatar | 86.5 cm |
| Tip spatar | Reglabil |
| Culoare | Negru |
| Pernita cap | Detasabila |
| Pernita lombara | Detasabila |