| Serie | Gritstone |
| Material | Synthetic PU |
| Reglabil | Da |
| Greutate admisa | max. 130 Kg |
| Inaltime scaun reglabil | 44 - 54 cm |
| Inaltime scaun | 124 - 134 cm |
| Latime scaun | 50 cm |
| Adancime scaun | 55 cm |
| Inaltime spatar | 83 cm |
| Tip spatar | Reglabil |
| Culoare | Negru / Rosu |
| Pernita cap | Detasabila |
| Pernita lombara | Detasabila |