| Diagonala | 23.8 inch |
| Touchscreen | Da |
| Widescreen | 4.5K |
| Format | LED Backlit |
| Webcam integrat | 4480 x 2580 pixeli |
| Senzor webcam | Retina Display |
| Rezolutie webcam | FaceTime HD |
| Microfon integrat | 16.7 milioane |
| Caracteristici | 178/178 grade |
| All-in-One | Da |
| Socket | 143 W |
| Nucleu | 12 mpx |
| Familia | 1920 x 1080 pixeli |
| Numar nuclee | Apple |
| Frecventa turbo max. | M4 |
| Intel Smart Cache | Activ |
| Tehnologie de fabricatie | 4P + 6E |
| Sloturi memorie | 10 core |
| Viteza de rotatie | 256 GB |
| SSD | Unified memory Soldered, no available slots 120 GB/s bandwidth |
| Capacitate SSD | M4 |
| Suport OpenGL | 32 GB |
| Chipset | HD Audio |
| Sloturi | 4 |
| Dimensiune | All-in-one |
| Greutate | 54.7 x 46.1 x 14.7 cm |
| Putere sursa | Cablu alimentare |
| HDMI | 4.4 kg |
| USB 2.0 | 1 |
| Jack microfon | 1 |
| Card slot | 10/100/1000 Mbps |
| LAN | 802.11 ax |
| Wireless | 5.3 |
| Bluetooth | macOS Sequoia |
| Sistem de operare | Apple Magic MouseApple Keyboard Touch ID Polishing cloth |
| Periferice | Nu |