| Diagonala | 23.8 inch |
| Widescreen | Da |
| Format | 4.5K |
| Ecran | LED Backlit |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| Rezolutie | 4480 x 2580 pixeli |
| Culori | 16.7 milioane |
| Webcam integrat | Da |
| Senzor webcam | 12 mpx |
| Rezolutie webcam | 1920 x 1080 pixeli |
| Microfon integrat | Da |
| All-in-One | Da |
| Familia | M4 |
| Numar nuclee | 4P + 4E |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Grafica integrata | 8 core |
| Memorie maxima | 24 GB |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Sunet | HD Audio |
| Dimensiune | 54.7 x 46.1 x 14.7 cm |
| Greutate | 4.4 kg |
| Putere sursa | 143 W |
| PFC | Activ |
| Jack casti | 1 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.3 |
| Sistem de operare | macOS Sequoia |
| Periferice | Apple Magic MouseApple Keyboard |