| Diagonala | 23.8 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Format | 16:9 |
| Suprafata ecran | Matt |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Webcam integrat | 12 MP |
| Rezolutie webcam | 12 MP |
| Familia | Intel Core i5 |
| Grafica integrata | Intel UHD Graphics |
| Sloturi memorie | 1 / 2 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| SSD | 256 GB |
| Chipset | Intel HM570 |
| Sunet | 2 x 3 W (stereo) |
| Putere sursa | 150 W |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 3 |
| Jack casti | 1 |
| Thunderbolt | 1 |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro 64-bit |
| Software inclus | Preinstalat ca o probă de 30 de zile |
| Security lock | Kensington standard slot |