| Diagonala | 23.8 inch |
| Widescreen | Da |
| Format | FHD |
| Ecran | LED Backlit |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Culori | 16.7 milioane |
| Webcam integrat | Da |
| Senzor webcam | 5.0 mpx |
| Rezolutie webcam | 1920 x 1080 pixeli |
| Microfon integrat | Da |
| All-in-One | Da |
| Socket | 1744 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Familia | Core i7 13th gen |
| Numar nuclee | 6P + 4E |
| Numar thread-uri | 16 |
| Intel Smart Cache | 24 MB |
| Level 2 cache | 4.9 GHz |
| Tehnologie de fabricatie | 7 nm |
| Max TDP | 115 W |
| Grafica integrata | UHD Graphics |
| Sloturi memorie | 2 |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Slot 1 | 8 GB |
| Slot 2 | 8 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Suport DirectX | 12 |
| Chipset | 12 |
| Sloturi | 1x M.2 |
| Sunet | HD Audio |
| Putere | 2x 3 W |
| Dimensiune | 54 x 43.1 x 19.2 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Putere sursa | 135 W |
| PFC | Activ |
| Eficienta | 0.9 |
| HDMI | 1 |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Jack casti | 1x combo jack |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Wireless | 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.1 |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Periferice | Tastatura + Mouse |