Sistem pentru videoconferinta Targus cu microfon omnidirectional format din 6 microfoane incorporate tip Aray cu preluarea sunetului de la maxim 5m si difuzor incorporate, conectare prin Bluetooh 5.0 si USB-C, acumulator Li-Ion 2600 mAh cu autonomie pana la 22h, cu functie de anulare a zgomotului de fond si a acoului, argintiu inchis
| Dedicat videoconferinta | Da |
| Microfon | 6 microfoane omnidirectionale 360 de grade |
| Interfata | USB-C, Bluetooth 5.0 |
| Dimensiuni | 31.24 x 31.24 x 10.92 cm |
| Greutate | 435 g |
| USB | USB-C |
| Wireless | Bluetooth 5.0 |
| Aplicatii compatibile | Majoritatea platformelor de conferinta online |
| Caracteristici | Baterie reincarcabila 2600 mAh, autonomie de pana la 22 ore pentru muzica |