| Model | ZP 3 |
| Tip | presa de citrice |
| Tip stoarcere | Centrifugare |
| Putere | 85 W |
| Capacitate | 500 ml |
| Numar rotatii/min | 60 |
| Lungime cablu alimentare | 1 m |
| Recipient colectare pulpa | da |
| Dimensiuni | 20 x 20 x 30 cm |
| Greutate | 1,2 kg |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
| Capacitate recipient suc | 0,5 l |
| Tub larg | da |
| Accesoriu impingere | da |
| Sita din inox | da |
| Sistem siguranta | da |
| Sistem anti-alunecare | da |