| Model | BRAUN J500 Multiquick 5 |
| Tip | Stoarcere |
| Tip stoarcere | Centrifugare |
| Putere | 900 W |
| Capacitate | 1250 ml |
| Numar rotatii/min | 12000 |
| Lungime cablu alimentare | 1.2 m |
| Viteze | 2 |
| Recipient colectare pulpa | 1.5 L |
| Dimensiuni | 30 x 20 x 40 cm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Capacitate recipient suc | 1.25 L |
| Capacitate recipient pulpa | 1.5 L |
| Tub larg | 75 mm |
| Trepte viteze | 2 |
| Accesoriu impingere | Da |
| Sita din inox | Da |
| Sistem siguranta | Da |
| Sistem anti-alunecare | Da |
| Compatibil masina de spalat vase | Da |