| Porturi | 16x RJ452x SFP |
| Numar porturi | 16x RJ-452x SFP |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Management | L3 |
| Putere consumata | 10.8 W |
| Alimentare | 100 - 240VAC, 50/60HZ |
| Dimensiuni | 268 x 272 x 44 mm |
| Greutate | 1.78 kg |
| Montare in rack | Da |
| Functii LED | Link/Activity/Speed |
| Memorie Buffer | 1.5 MB |
| Adrese MAC | 8000 |
| Memorie | RAM: 1 GBFlash: 512 MB |
| Metoda forwarding | 26.78 Mpps |
| Routing/Switch Fabric | 36 Gbps |
| Standarde | IEEE 802.3az |
| Compatibilitate | IEEE 802.3az |
| Functii | Store-and-Forward |
| Procesor | Dual-core ARM 1.4 GHz |