| Porturi | 16x RJ452x SFP |
| Numar porturi | 16x RJ-452x SFP |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Management | Da |
| Putere consumata | 11.2 W |
| Alimentare | 100 - 240VAC, 50/60HZ |
| Dimensiuni | 268 x 272 x 44 mm |
| Greutate | 2.18 kg |
| Memorie Buffer | 1.5 MB |
| Metoda forwarding | 26.78 Mpps |
| Routing/Switch Fabric | 36 Gbps |