| Porturi | 5x RJ45 |
| Numar porturi | 5 |
| Viteza de transfer | 10/100 Mbps |
| Putere consumata | DC input: 2.01 WAC input: 3.10 W |
| Dimensiuni | 100 x 98 x 28 mm |
| Greutate | 265 g |
| Montare in rack | 5x RJ-45 |
| Functii LED | Per port: Link/Activity_x000D_||Per device: Power |
| Adrese MAC | 2K |
| Memorie | 384 KB RAM |