| Porturi | 16x RJ45||2x SFP+2x SFP1x Console |
| Numar porturi | 16 |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Putere consumata | 20.3 W |
| Dimensiuni | 280 x 180 x 44 mm |
| Greutate | 1.24 kg |
| Montare in rack | 19 inch |
| Functii LED | Power/Stacking ID/Fan (per device)||Link/Activity/Speed (per 10/100/1000 Mbps port)||Link/Activity/Speed (per Gigabit SFP port)||Link/Activity/Speed (per 10G SFP+ port) |
| Memorie Buffer | 1.5 MB |
| Adrese MAC | 16K |