| Porturi | 8x RJ45 |
| Numar porturi | 8 |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Putere consumata | DC input: 3.06 WAC input: 3.9 W |
| Alimentare | External 5 V/1 A Level V" Power Adapter" |
| Dimensiuni | 128 x 68.5 x 25.4 mm |
| Greutate | 195 g |
| Montare in rack | 8x RJ-45 |
| Functii LED | Per port: Link/Activity/Speed_x000D_||Per device: Power |
| Memorie Buffer | 128KB |
| Adrese MAC | 8K |