| Porturi | 8x RJ45 |
| Numar porturi | 8 |
| Viteza de transfer | 10/100 Mbps |
| Alimentare | 5 V/1 A Power Adapter |
| Dimensiuni | 141.5 x 78.5 x 23.8 mm |
| Montare in rack | 8x RJ-45 |
| Functii LED | Per port: Link/Activity_x000D_||Per device: Power |
| Memorie Buffer | 128 KB |
| Adrese MAC | 2K |