| Numar porturi | 8 |
| Viteza de transfer | 10/100 Mbps |
| PoE | Da |
| Alimentare | 100-240VAC |
| Dimensiuni | 177.5 x 104 x 26 mm |
| Montare in rack | 8x RJ-45 |
| Adrese MAC | 16K |
| Altele | 2x Gigabit PoE ports_x000D_|| 6KV Lightning Protection |
| PoE Budget | 99 W |
| Standarde | IEEE 802.3〠IEEE 802.3uã€IEEE 802.3xã€IEEE802.3abã€IEEE 802.3afã€IEEE 802.3at |