| Numar porturi | 24 |
| Viteza de transfer | 10/100 Mbps |
| Management | Da |
| PoE | Da |
| Alimentare | 100~240VAC, 50/60Hz |
| Dimensiuni | 440 x 180 x 44 mm |
| Montare in rack | 24x RJ-45 |
| Adrese MAC | 8K |
| Altele | 4x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports||2x Combo Gigabit SFP Slots |
| PoE Budget | 180 W |