| Numar porturi | 24x RJ-45 |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Putere consumata | 13 W |
| Alimentare | 100-240VAC, 50/60Hz Internal universal switching power |
| Dimensiuni | 280 x 180 x 44 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Montare in rack | 24x RJ-45 |
| Functii LED | Power, Link/ACT, 100Mbps, 1000Mbps |
| Memorie Buffer | 3.5 MBits |
| Adrese MAC | 16K |
| Routing/Switch Fabric | 48Gbps |