| Model | TSA3508W |
| Tip | Blender |
| Putere | 400 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Carcasa | ABS |
| Lame | Inox |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | Alb |
| Alimentare | 220-240 V~, 50/60 Hz |
| Dimensiuni | 350 mm x 62 mm |
| Greutate | 0,43 kg |
| Sistem de siguranta | Protectie la suprasarcina |
| Material lama | Inox |