| Model | TSA3507 |
| Tip | Blender |
| Putere | 1200 W |
| Trepte de viteza | Control continuu al vitezei |
| Buton Turbo / Pulse | Mod Turbo |
| Capacitate bol | 0,6 L |
| Material bol | Plastic |
| Carcasa | Plastic |
| Lame | Oțel inoxidabil |
| Culoare | Negru, Argintiu |
| Alimentare | 220 Volți |
| Dimensiuni | 25D x 13W x 23H cm |
| Greutate | 772 g |
| Sistem de siguranta | Protecție la supraîncălzire |
| Mod de operare | Electric |
| Material lama | Oțel inoxidabil |
| Utilizare | Casnic |
| Tip panou de comanda | Mecanic |