| Model | GC270D10 |
| Tip | Gratar electric |
| Putere maxima | 1000 W |
| Accesorii | Saftauffangschale |
| Carcasa | Edelstahl |
| Tipuri de gatire | Contact grill, Panini maker |
| Control | Mecanic |
| Dimensiuni | 30,7 x 14,9 x 30,6 cm |
| Caracteristici | 2-in-1, compact, antiaderent |
| Suprafata gatire | 333 cm2 |
| Placi antiaderente | Da |
| Functie grill | Da |
| Material carcasa | Edelstahl |
| Alimentare | 230 V |