| Model | QB813D38 |
| Seria | Masterchef Grande |
| Tip | Robot de bucatarie |
| Putere | 1500 W |
| Trepte de viteza | 8 |
| Capacitate bol | 6.7 l |
| Caracteristici speciale | Sistem anti-alunecare |
| Blender | Da |
| Capacitate blender | 1.4 L |
| Masina de tocat carne | Da |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni | 37 cm x 39 cm x 38 cm |
| Sistem de siguranta | Da |
| Alimentare | 220 V - 240 V |
| Accesorii incluse | Accesoriu framantare Disc feliere Accesoriu de tocat carne Recipient blender Accessoriu tel Disc radere Accesoriu maruntire |
| Caracteristici | Mixare Tocare Framantare Blender Feliere |
| Sistem de stocare cablu | Da |
| Material | Metal |
| Masina de tocat | Da |
| Altele | Bol de inox |
| Greutate | 14.6 Kg |