UPS/Accesoriu APC BACK 700VA/360W/BVX700LI-GR
| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| Schuko | 4 |
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 700 VA |
| Incarcare | 360 W |
| Baterie | Sealed Lead-acid |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 8 ore |
| Interfata | RJ-45 |
| Display | Nu |
| Dimensiuni | 355 x 160 x 120 mm |
| Greutate | 4.2 Kg |
| RJ-11 | Nu |
| RJ-45 | Nu |