| Tip | Offline |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 4 |
| Alimentare | 230V |
| Putere | 650 VA |
| Incarcare | 400 W |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 8 ore |
| Baterie inlocuitoare | RBC17 |
| Timp mediu de functionare | 11.4 minutes (200 Watts) 2.4 minutes (400 Watts) |
| Interfata | RS-232,USB |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 165 x 91 x 284 mm |
| Greutate | 6.03 Kg |
| RJ-45 | Da |