| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 10 |
| Alimentare | 230V |
| Putere | 1500 VA |
| Incarcare | 865 W |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 8 ore |
| Baterie inlocuitoare | APCRBC124_x000D_||APCRBC124J |
| Timp mediu de functionare | 82 minute |
| Interfata | USB |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 302 x 112 x 382 mm |
| Greutate | 12.7 Kg |
| RJ-11 | Da |
| RJ-45 | Da |