| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 4 |
| Altii | 2x IEC Jumpers |
| Alimentare | 160 - 286V |
| Putere | 1500 VA |
| Incarcare | 1 kW |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 3 ore |
| Baterie inlocuitoare | APCRBC133 |
| Timp mediu de functionare | 25.9 min @500W_x000D_||7.2 min @1000W |
| Interfata | RJ-45 Serial_x000D_||SmartSlot_x000D_||USB |
| Montare in rack | 2U |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 477 x 432 x 86 mm |
| Greutate | 28.18 Kg |
| RJ-11 | Nu |
| RJ-45 | Da |