UPS APC Smart-UPS 2200VA LCD 230V SmartConnect
| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 8 |
| IEC C19 | 1 |
| Alimentare | 230V |
| Putere | 2200 VA |
| Incarcare | 1,98 kW |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 3 ore |
| Baterie inlocuitoare | RBC55 |
| Timp mediu de functionare | 151.7 min 200W8.7 min 1980W |
| Interfata | USB_x000D_||SmartSlot |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 435 x 197 x 544 mm |
| Greutate | 48.80 Kg |