| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 8 |
| IEC C19 | 1 |
| Alimentare | 230V |
| Putere | 3000 VA |
| Incarcare | 2,7 kW |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 3 ore |
| Baterie inlocuitoare | RBC43 |
| Timp mediu de functionare | 71 min @275W_x000D_||3.2 min @2700W |
| Interfata | USB_x000D_||SmartSlot |
| Montare in rack | 2U |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 86 x 480 x 683 mm |
| Greutate | 44.28 Kg |
| RJ-11 | Nu |
| RJ-45 | Da |