| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 6 |
| Altii | 2x IEC Jumpers |
| Alimentare | 230V |
| Putere | 750 VA |
| Incarcare | 500 W |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 3 ore |
| Baterie inlocuitoare | RBC48 |
| Interfata | USB_x000D_||SmartSlot |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 161 x 138 x 363 mm |
| Greutate | 13.18 Kg |