| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 8 |
| Altii | 2x IEC Jumpers |
| Alimentare | 230V |
| Putere | 1500 VA |
| Incarcare | 900 W |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 3 ore |
| Baterie inlocuitoare | RBC6 |
| Timp mediu de functionare | 23.1 minute - 50% incarcare_x000D_||6.5 minute - 100% incarcare |
| Interfata | USB |
| Timp de transfer | 6ms typical_x000D_||10 maximum ms |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 219 x 171 x 439 mm |
| Greutate | 24.09 Kg |
| RJ-11 | Nu |
| RJ-45 | Nu |