| Tip | Online |
| IEC C13 | 8 |
| IEC C19 | 2 |
| Altii | 2x IEC Jumpers |
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 3000 VA |
| Incarcare | 2,7 kW |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 3 ore |
| Baterie inlocuitoare | APCRBC152 |
| Timp mediu de functionare | 4 |
| Interfata | RJ-45 Serial_x000D_||Smart-Slot_x000D_||USB |
| Montare in rack | 2U |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 85 x 432 x 635 mm |
| Greutate | 31.3 Kg |