| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 8 |
| IEC C19 | 1 |
| Alimentare | 230V |
| Putere | 2200 VA |
| Incarcare | 1,98 kW |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof (APCRBC117) |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 3 ore |
| Baterie inlocuitoare | APCRBC117_x000D_||APCRBC117J |
| Timp mediu de functionare | 145 min 200W 9.8 min 1980W |
| Interfata | SmartSlot_x000D_||USB |
| Montare in rack | 2U |
| Timp de transfer | 2 - 4 ms |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 85 x 432 x 667 mm |
| Greutate | 37.32 Kg |