| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 8 |
| IEC C19 | 1 |
| Altii | 2x IEC Jumpers |
| Alimentare | 220/230/240VAC V |
| Putere | 3000 VA |
| Incarcare | 2,7 kW |
| Baterie | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 3 |
| Baterie inlocuitoare | APCRBC117_x000D_||APCRBC117J |
| Timp mediu de functionare | 6.3 min - 2700W /20 min - 1250W / 108.9 min - 275 W |
| Interfata | SmartSlot |
| Montare in rack | 2U |
| Timp de transfer | 2 - 4 ms |
| Display | Nu |
| Dimensiuni | 667 x 432 x 85 mm |
| Greutate | 37.32 Kg |
| RJ-11 | Nu |
| RJ-45 | Da |