| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| IEC C13 | 6 |
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 750 VA |
| Incarcare | 675 W |
| Numar baterii | 2 |
| Capacitate baterie | 12V/7AH |
| Timp de incarcare | 8 Ore |
| Timp mediu de functionare | 14 min 50% load 4 min 100% load |
| Interfata | USB |
| Management software | PowerPanel® Business Edition |
| Timp de transfer | 4 ms |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 162 x 349 x 138 mm |
| Greutate | 12.3 Kg |