UPS CyberPower UT650EG 650VA Schuko
| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| Eroare | Da |
| Schuko | 3 |
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 650 VA |
| Incarcare | 360 W |
| Baterie | Sealed Lead-acid |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 6 ore |
| Timp mediu de functionare | 28 min 60W16 min 90W |
| Timp de transfer | 4 ms |
| Display | Nu |
| Dimensiuni | 280 x 174 x 84 mm |
| Greutate | 3.8 Kg |
| RJ-11 | Da |
| RJ-45 | Da |
| Supratensiune | Da |