| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 700 VA |
| Incarcare | 390 W |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 8 Ore |
| Timp mediu de functionare | 10 min 185W1 min 390W |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 100 x 227 x 260 mm |
| Greutate | 5.14 |
| RJ-11 | Da |
| RJ-45 | Da |