| Tip | Line-interactive |
| IEC C13 | 2 |
| Alimentare | 220 VAC ± 25% |
| Putere | 850 VA |
| Incarcare | 520 W |
| Baterie | Sealed lead-acid |
| Numar baterii | 1 |
| Capacitate baterie | 12V/7Ah |
| Timp de incarcare | 12 ore |
| Timp mediu de functionare | 8 - 20 minute |
| Interfata | USB |
| Display | Nu |
| Dimensiuni | 340 x 95 x 165 mm |
| Greutate | 7 Kg |
| RJ-11 | Da |
| Scurt-Circuit | Da |