| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| Eroare | Da |
| Inlocuire baterie | Da |
| Schuko | 2 |
| Alimentare | 220/230/240 VAC |
| Putere | 800 VA |
| Incarcare | 480 W |
| Numar baterii | 1 |
| Capacitate baterie | 12V/9AH |
| Interfata | USB |
| Timp de transfer | max: 10 ms |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 298 x 101 x 142 mm |
| Greutate | 4.9 Kg |
| RJ-11 | Da |
| RJ-45 | Nu |
| Supratensiune | Da |